Kaka’dan Fenerbahçe ve Mourinho yorumu: Kazanmak isteyen sert bir teknik direktör

Sezonu Galatasaray’ın ardından 2. sırada bitiren Fenerbahçe’de İsmail Kartal dönemi sona erdi. Elini çabuk tutan sarı-lacivertli ekibin mevcut ymönetimi dünyaca ünlü teknik direktör Jose Mourinho ile anlaşmaya vardı.

Portekizli çalıştırıcının Fenerbahçe ile anlaşması da futbol dünyasında büyük yankı uyandırdı.

AZİZ YILDIRIM’IN İLK SIRASINDAYDI

Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım ve Ali Koç başkanlık için yarışlırken vaatlerini de sunmaya başladılar. Aziz Yıldırım, Jose Mourinho’nun ismini ilk gündeme getiren taraf olurken Ali Koç Sportif Direktör Mario Branco aracılığıyla Portekizli teknik adamla anlaştı.

Ali Koç’un yeni yönetim listesinde yer alan Acun Ilıcalı’nın da katıldığı ve anlaşmada rol oynadığı öğrenildi.

Anlaşma sonrası Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada ise “Güzel işte Jose Mourinho ile anlaşmaları. Söylediler bana. Ben seçilirsem ben de çalışırım. ‘Gelin beraber anlaşalım, imza attıralım, çalışmaya başlasın’ demedim mi? Sonuçta seçilirsek biz de çalışırız, fark etmez.” ifadelerini kullandı.

KAKA’DAN FENERBAHÇE VE MOURİNHO YORUMU

Sky Sports’a konuşan Brezilyalı efsane futbolcu Kaka da Real Madrid’de birlikte çalıştığı Jose Mourinho’nun Fenerbahçe ile anlaşmasına kayıtsız kalmadı

Kaka, yaşanan gelişmeleri şu sözlerle yorumladı:

Jose Mourinho ile Real Madrid’de üç yıl birlikte çalıştım. İnanılmaz bir teknik direktör, her zaman kazanmak isteyen sert bir antrenör. Ona Fenerbahçe’de iyi şanslar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x